Žiri Open 2019

Turnir: POKAL POLJANSKE DOLINE MINERVO 2019/7 ŽIRI
Datum tekmovanja: 16.11.2019 – 16.11.2019
Naslov in mesto: Restavracija Sklednik, Strojarska 16, 4226 Žiri
Organizator: ŠK 64,
Pričetek tekmovanja: ob 10:00 uri
Rok za prijave: četrt ure pred turnirjem
Sistem: švicar, 9 kol, 10 min
Pravica do nastopa: Pravica do nastopa: Vsi. Rok za prijave: uro pred turnirjem
Prijavnina: Prijavnina: PRIJAVNINA: 10 € odrasli, 5 € mladina (U-15).
Nagrade: Nagrade: Kategorija absolutno: 1. mesto: 300 € bruto na TRR zmagovalca (MINERVO d.d.), 2. mesto: 40 € bruto, 3. mesto: 25 € bruto. V primeru večje udeležbe (več kot 40 igralcev) se nagradni sklad razširi in poveča v skladu s številom prijavljenih. Praktične nagrade po naslednjih kriterijih: najboljši do ratinga 2000, 1800, 1600, najboljši senior (U-60), najboljši mladinec (U-15), najboljši igralec UE Škofja Loka, najboljši po doseženih ratinških točkah na turnirju.
Rekviziti: vsak zagotovi šahovsko uro
Program: Sistem: švicar, 7 kol, 15 min Rekviziti: vsak zagotovi šahovsko uro
Kontakt: Matjaž Mazzini, Marko Kavčič
Telefon: 041/799 770, 031/817-532
E-mail: sah.sdpoljane@gmail.com
Internet: www.pokalpoljanskedoline.si, www.facebook.com/pokalpoljanskedoline/

Pokal poljanske doline Minervo 2019 7/8, Žiri
Žiri , 16.11.2019

Končno stanje
1. Špalir Jernej, FM, ŠD Posočje, 7.5
2. Drnovšek Gal, IM , ŠS Tomo Zupan Kranj, 7.5
3. Simončič Silvo, MK, SLO ŠD Kranj, 7
4. Mazi Leon, IM, ŠS Tomo Zupan Kranj, 6.5
5. Trussevich Simon, II, ŠK Ljubljana, 6.5
6. Šolmajer Luka, MK, ŠD Rokada Lendava, 6
7. Trussevich Sergey, FM, ŠK Ljubljana, 5.5
8. Urh Zala, WFM, ŠK Stari Mayr Kranj, 5.5
9. Reven Vojko, 5.5
10. Bulatovič Milorad, MK, ŠK Stari Mayr Kranj, 5
11. Bobnar Samo, II, ŠS Tomo Zupan Kranj, 5
12. Ušeničnik Matej, I, SLO ŠK Kolektor Idrija, 5
13. Kovač Silvo, MK, ŠK Kolektor Idrija, 4.5
14. Čadež Jože, 4.5
15. Kosmač Blaž, MK, ŠS Tomo Zupan Kranj, 4.5
16. Lotrič Matevž, II, ŠK Stari Mayr Kranj, 4.5
17. Pavlin Damijan, ŠD Gorenjka Lesce, 4.5
18. Milošev Slobodan, ŠK Stari Mayr Kranj, 4.5
19. Homan Alojz, I, ŠD Kranj, 4.5
20. Persoglia Silvij, III, ŠK Kolektor Idrija, 4.5
21. Likar Miran, III, ŠK Kolektor Idrija, 4.5
22. Kavčič Marko, 4
23. Rant Pavle, 4
24. Mazzini Matjaž, IV, 4
25. Luževič Marko, 4
26. Strel Andrej, 4
27. Piskar Rihard, II, ŠD Radovljica, 3.5
28. Eniko Tone, 3.5
29. Trček Roman, III, ŠK Kolektor Idrija, 3
30. Hadžič Muradif, IV, ŠK Kolektor Idrija, 3
31. Konjar Franc, 2.5
32. Kankelj Smiljan, 2.5
33. Trček Marcel, 1